Partneři

Máte zájem podpořit tuto unikátní lokální akci? Chcete zviditelnit svou firmu, živnost či aktivitu? Nabízíme  možnost propagace Vaší firmy při této akci – zveřejnění loga na plakátech, vyvěšení banneru při akci, zveřejnění loga nebo jmenovky firmy s odkazem a popiskem na webu festivalu, projekce loga u pódia při akci ….. v případě zájmu kontaktujte organizátora.

Za finanční příspěvek 500 Kč můžete mít reklamu na propagačních materiálech akce, na webu a facebooku akce a dodáte-li materiál, tak i na místě akce samotné.

Za finanční příspěvek 1000 Kč k výše uvedenému bude reklama rozsáhlejší o několik dalších položek ke zviditelnění Vaší firmy

 

 

 

Partneři roku 2015:

SNK Čáslav – Sdružení nezávislých kandidátů – místní uskupení čáslavských občanů z podzimních (2014) voleb do místního zastupitelstva, finální impuls (!) pro uspořádání Rockového festivalu v Čáslavi.

Galadriel obchod Čáslav

GALADRIEL obchod Čáslav – prodejna + e-shop – rostlinná vykuřovadla a vonné tyčinky, drahé kameny, indické vegetariánské speciality, himalájská sůl, mandaly, amulety, věci esoterické a mystické – http://shop.galadriel.cz.